Say YES on Valentine's Day


 

Ziua Îndrăgostiților este probabil cea mai controversată zi pentru o cerere în căsătorie din lume. Această sărbătoare frumoasă a fost atât de comercializată încât chiar și oamenii care iubesc „Dragostea” se gândesc de două ori înainte de a face ceva frumos pentru partenerul lor în acea zi. Dacă ai ignora această zi, partenerul tău ar fi supărat, nu ai plănuit nimic special, dar dacă îl inviți la cină și îi aduci un buchet de trandafiri roșii, automat devii un clișeu. Deci, cum să găsești echilibrul și să-ți surprinzi partenerul cu propunerea uimitoare a visurilor ei?  ALEGE UN SCENARIU SPECIAL PENTRU EA, CU DETALIILE DIN PROPRIA VOASTRĂ RELAȚIE.  Și pentru că vizualizarea unei idei este mult mai ajutătoare decât textele lungi, am atașat link-urile cu videouri, ca să le deschideți cu ușurință. 


Trandafirii sunt simbolul dragostei, dar totuși uneori dăruirea lor pare a fi o banalitate și lipsă de inspirație, mai ales de Ziua Îndrăgostiților. Ce ați putea face, dacă tot vă impanează acest tip de flori? Comandați tocmai 7 buchete de trandafiri, va fi și special și romantic. Ca aici ! 

 

Atunci când în joc este depărtarea, iar această zi pare a fi cea mai tristă pentru îndrăgostiții ce sărbătoresc prin messenger, o vei uimi cu prezența fizică. O astfel de surpriză îi va încălzi inima, fără să-și dea seama că va urma chiar logodna. Sunteți limitat de timp, 24 de ore pretrecute în doar în doi la hotel este ceea ce vi se potrivește. 
 https://www.youtube.com/watch?v=SRSxTia6YZY&ab_channel=Cereri%C3%AEnc%C4%83s%C4%83torie

 

În timp ce propunerile lui Valentin sunt super romantice, ele pot fi, de asemenea, ușor previzibile. În acest an această dată cade în timpul săptămânii, ceea ce presupune că graficul de muncă nu poate fi schimbat după placul cupidonului. Cunoașteți că unul dintre parteneri nu va fi disponibil în această seară, nu-i nimic. O simplă ieșire la cafea cu o seară înainte e la fel un prilej perfect da a vă arată iubirea, totodată și îndulcind-o. Un desert doar pentru ea e acel unde scrie Vrei să fiii soția mea? Nu se vor aștepta niciodată la întrebare atât de devreme, chiar dacă urmează ziua de Valentines! Cum ai putea face? 

https://www.youtube.com/watch?v=lkenp5ovClg&ab_channel=Cereri%C3%AEnc%C4%83s%C4%83torie


O seară romantică, e exact ce reprezintă seara de 14 februarie în sine. Faptul că aveți rezervată masa la un restaurant nu o face să-și pună întrebări. Secretul acestui scenariu este să rezervați o sală separată a restaurantului, pentru maxim intimitate și decorațiuni efectuate special pentru ea. Conform preferințelor sale realizăm acele detalii ce o vor încânta, vezi aici un exemplu. 
https://www.youtube.com/watch?v=-pl0BgCYcGA&ab_channel=Cereri%C3%AEnc%C4%83s%C4%83torie

Datorită popularității site-urilor de socializare și a multitudinilor de aplicații de editare este foarte ușor să faceți un colaj din cele mai frumoasele clipe petrecute împreună. Ați putea adăuga cu ușurință un mic discurs despre sentimentele ce le trăiți, având pe fundal cântecul preferat al ei sau o altă melodie romantică. Arhiva propriului telefon mobil vă sunt la îndemână cu pozele, ba chiar și cu dățile când au fost făcute. Acest minunat filmuleț despre cuplu va fi încoronat de mesajul "Vrei să fii soția mea", de la sfârșitul acestuia!  
Pentru o ambianță mai specială, amenajează-ți sufrageria într-o mini cinema și arată videoul pe un perete mare, sau lasă-ne un mesaj să vezi cum am organizat noi ! 
https://www.youtube.com/watch?v=xiGbZBR6eW8&ab_channel=Cereri%C3%AEnc%C4%83s%C4%83torie

Pentru cuplurile care au o poveste de dragoste în spate și care de-a lungul anilor au adunat adevărate amintiri, asemenea scenarilor de film, le recomandăm o variantă mai deosebită a interpretării love story-ului. Ce-ar fi să apelezi la echipa noastră de profesioniști pentru a avea un video și mai special. De ce? Deoarece puteți avea un scurt metraj despre propria relație, de la începutul ei, cu ale voastre mici secrete, desenată pe sticlă cu ajutorul nisipului. Deschide link-ul și vezi cât de sentimental e. 

 https://www.youtube.com/watch?v=8xkVhKKfFlA&ab_channel=Cereri%C3%AEnc%C4%83s%C4%83torie

 

Ai nevoie de un Organizator de cereri în căsătorie pentru propunerea ta de Ziua Îndrăgostiților?
Cererea iubirii vieții tale vine cu o parte echitabilă de nervi și chiar senzația picioarelor reci. Poate că nu sunteți pe deplin încrezător că puteți scoate fiecare detaliu cu măiestrie și că doriți ca propunerea să fie perfectă. În acest caz,echipa noastră este o opțiune genială și foarte convenabilă, deoarece avem experți care se ocupă de fiecare mic detaliu, după ce ne-am făcut timp să vă cunoaștem pe tine și ce împărtășești despre partenera ta.  Tot ce îți rămâne de făcut e să ne lași un mesaj, apel. Noi facem planificarea, tu pui întrebarea! 


 Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.